Zapisy na darmowy ebook - Fotografia dla ciekawych

Odbierz darmowy poradnik z podstaw fotografii: „Fotografia dla ciekawych”

Wpisz poniżej swoje imię, e-mail i poznaj proste metody na lepsze zdjęcia.Ps. Dbam o Twoją prywatność. Zobacz moją Politykę Prywatności.

Co otrzymasz?

Darmowy poradnik

Praktyczne podejście do fotografowania opisane na 67 stronach bogato ilustrowanego poradnika. Dla fotografów, hobbystów, rodziców, osób publikujących w serwisach społecznościowych …

Szansę na lepsze zdjęcia

Znajomość najważniejszych podstaw fotografii pozwoli Ci na robienie większej ilości lepszych i ciekawszych zdjęć niezależnie czy fotografujesz komórką, lustrzanką czy bezlusterkowcem.

Zawiera rozdziały

Plik w formacie PDF zawiera rozdziały: sprzęt fotograficzny, światło, kompozycja, ekspozycja, tematy i techniki fotografowania, błędy w fotografii, 15 ćwiczeń i wyzwań fotograficznych.

Przykładowe opinie

Joanna Kubacka

Fotografią amatorsko zajmuję się od wielu lat, jednak nigdy nie jest tak, że nie można się jeszcze czegoś ciekawego i nowego dowiedzieć. Z przyjemnością przeczytałam poradnik; znalazłam w nim wiele cennych wskazówek i porad. Uczymy się całe życie, dziękuję.

Żaneta Wiercioch

Stawiam pierwsze kroki w fotografii. Dla mnie poradnik jest prawdziwą kopalnią wiedzy, pomaga zrozumieć wiele zawiłych zagadnień. Jest świetny i przejrzysty. Brawo dla Autora!

Jakub Amadeusz Kmita

Przejrzysty, prosty do zrozumienia. Już po pierwszym przejrzeniu na szybko znalazłem to czego brakowało w moich fotografiach. Teraz zostało tylko poćwiczyć.