Publikacje – old

Zobacz praktyczne poradniki, które pozwolą Ci lepiej wykorzystać posiadany sprzęt fotograficzny. Niech fotografia sprawia Ci radość.

Zakupiłem kilka Pańskich publikacji. Chcę Panu pogratulować i podziękować, za stworzenie DOBRYCH poradników fotograficznych. Zawierają one wiele cennych rad i spostrzeżeń, które warto zastosować w praktyce, szczególnie jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z fotografią i chce to robić dobrze.
Dariusz Mrówka

Ebook “Ekspozycja – Barwa – Ostrość” to olbrzymia dawka wiedzy, bardzo dobrze usystematyzowanej i popartej konkretnymi przykładami, które są wartością samą w sobie. Z czystym sumieniem polecam tą pozycję jak i pozostałe tego Autora. Jest to bardzo opłacalna inwestycja w siebie, która się zwróci radością z fotografowania, a to jest bezcenne.
Dariusz Pawłowski

Problematyka światła i oświetlenia obiektu w fotografii jest sprawą kluczową. Dla fotoamatora niejednokrotnie trudną do ogarnięcia, szczególnie na początku. Autor “Sekretów światła” przekazuje wiele ciekawych i praktycznych informacji dotyczących tego zagadnienia. Czyni to w sposób precyzyjny i zrozumiały, korzystając z własnego bogatego doświadczenia fotograficznego, popartego kierunkowym wykształceniem politechnicznym. Gorąco polecam, bardzo wartościowy poradnik!
Jacek Morliński

Dołącz do grona tysięcy czytelników moich publikacji. Szczególnie polecam następujące pozycje:

Ściągi fotograficzne Zobacz ściągi fotograficzne …

33 eksperymenty fotograficzne Zobacz ebook …

DIY - akcesoria fotograficzne Zobacz ebook …

Ekspozycja - Barwa - Ostrość Zobacz poradnik …

Magia czasu migawki Zobacz poradnik …

Magia głębi ostrości Zobacz poradnik …

Sekrety światła Zobacz poradnik …

Jak robić zdjęcia portretowe z lampą na aparacie? - ebook Zobacz poradnik …

Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny Zobacz poradnik …