Kursy fotograficzne on-line

Kursy fotograficzne on-line do doskonały sposób na rozwój swojej fotograficznej pasji. Wybierz coś dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Im więcej wiesz, tym więcej widzisz i możesz robić więcej lepszych zdjęć. Dzięki kursom on-line możesz uczyć się w swoim własnym tempie, w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Delektuj się fotografią. Niech sprawia Ci radość.

Kurs - Ekspozycja - klucz do nowych zdjęć

Ponownie dostępny

Ekspozycja – klucz do nowych zdjęć

Poprawna ekspozycja to kombinacja kilku składników i w zależności od tej kombinacji możesz uzyskiwać bardzo różne efekty, nawet przy tej samej jasności zdjęcia. W ekspozycji chodzi też o to, byś wiedział lub wiedziała, co możesz wycisnąć z aparatu, na co możesz sobie pozwolić, jakie zdjęcia robić i jakie wtedy ustawienia zastosować.

Bonusowy do ściąg fotograficznych

Fotografia dla początkujących
— esencja

Błyskawiczny kurs dla osób fotografujących aparatem lub smartfonem. Składa się on tylko z trzech lekcji wideo. W pierwszej omówione zostały funkcje związane z podstawową obsługą i poprawnym naświetlaniem zdjęć. Dowiesz się z niej jak samodzielnie wpływać na jasność zdjęcia oraz jak radzić sobie z wysokimi kontrastami fotografowanej sceny. W drugiej lekcji poznasz najważniejsze sposoby na dobrą kompozycję. W trzeciej lekcji zobaczysz jak urozmaicać swoie kadry.

Fotografia dla początkujących - esencja