Magia czasu migawki

Rób zdjęcia z długim lub krótkim czasem naświetlania. Zobacz niesamowity świat, który się wtedy ukaże. Poznaj magię czasu migawki.

Czy zastanawiałeś się jak świat wygląda kiedy go sfotografujesz przy długim czasie naświetlania, albo odwrotnie przy bardzo krótkim? Zapewne widziałeś lub widziałaś zdjęcia ze smugami świateł na drodze, gwiazdami na niebie, ze strumieniem jak mleko, z ogniem lub wodą uchwyconymi w ułamku sekundy, kiedy tworzą niesamowity obraz. Czy chcesz podjąć wyzwanie i samemu zrobić takie zdjęcia? Chcesz poznać sekrety zdjęć pokazujących ruch lub zamrażających go w ułamku sekundy?

W „Magii czasu migawki” pokazuję, jak czas naświetlania wpływa na otrzymany obraz. Znajdziesz w nim dokładne parametry zdjęć oraz informację, jaki efekt powstaje przy określonym czasie i warunkach.

Magia czasu migawki

Opinie czytelników

Jan Medard Biesek napisał:
Podobnie jak w przypadku poprzedniego e-booka oceniam publikację na piątkę z plusem i wypatruje kolejnych cennych uwag i porad. Pozdrawiam serdecznie autora.

Andrzej Knapik napisał:
Fotografika to temat ogromny i nigdy za wiele porad i podpowiedzi. Ten poradnik odpowiada na wiele pytań, na które odpowiedzi szukalibyśmy latami, a przecież można korzystać z doświadczenia innych, aby samemu coś wnieść nowego do tematu. Szczerze polecam.

Mirosława Dubiecka napisała:
Dziękuję za przesłanie e-boka. Długo się zastanawiałam nad kupnem, ale teraz wiem, że dokonałam dobrego zakupu. Książka jest dobrym źródłem informacji nie tylko dla początkujących. Kilka porad już wcieliłam w swoje amatorskie fotografowanie i są dobre efekty. Dziękuję i pozdrawiam.

Witold Suchecki napisał:
Bardzo cenna publikacja. Napisana zrozumiałym językiem. Wiele cennych informacji, które można od razu wykorzystać w swoich zdjęciach. Bardzo dziękuję, gratuluję i życzę dalszych tak ciekawych e-booków.

Małgorzata Wasilewska napisała:
Fenomenalne wrażenia…to czysta magia. Wspaniały opis, cudowne ilustracje. Polecam

Galeria zdjęć