Sklep

Panel klienta

Zapraszam do zapoznania się z opisem kursu, poradników i ściąg fotograficznych. Kliknij okładkę wybranej publikacji lub przycisk „Dowiedz się więcej”. Zobacz jakie korzyści będziesz z niej miał/miała. Poznaj opinie czytelników oraz w czym dany materiał może Ci pomóc. Na dole każdej strony z opisem znajdziesz formularz dający możliwość złożenia zamówienia. Po jego opłaceniu otrzymasz natychmiastowy dostęp. Na sprzedawane publikacje udzielam Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie spełniły one Twoich oczekiwań, zwrócę Ci wpłacone pieniądze. Sprawdź i zobacz. Serdecznie zapraszam.

Kurs - Ekspozycja - klucz do nowych zdjęć

Ekspozycja – klucz do nowych zdjęć (kurs)

Poprawna ekspozycja to kombinacja kilku składników i w zależności od tej kombinacji możesz uzyskiwać bardzo różne efekty, nawet przy tej samej jasności zdjęcia. W ekspozycji chodzi też o to, byś wiedział lub wiedziała, co możesz wycisnąć z aparatu, na co możesz sobie pozwolić, jakie zdjęcia robić i jakie wtedy ustawienia zastosować.

okladka - Magia nocnych zdjeć

Magia nocnych zdjęć (ebook)

Przy zdjęciach nocnych trzeba się zmierzyć z wieloma problemami, bo w pewnych sytuacjach masz do czynienia ze światłem bardzo kontrastowym, a w innych bardzo słabym. Robisz więc czasami zdjęcia na granicy możliwości Twojego aparatu. Zobacz, jak sobie z tym radzić. Poznaj bogactwo nocnych tematów fotograficznych.

Ściągi fotograficzne

Ściągi fotograficzne (zestaw 35+19)

Ściągi fotograficzne, to najważniejsze informacje pokazane w sposób uporządkowany i skondensowany. Możesz je wykorzystać do nauki fotografii, usystematyzowania tego, co wiesz oraz do szybkiego wykorzystania w czasie fotografowania.


33 eksperymenty fotograficzne

33 eksperymenty fotograficzne (ebook)

Zobacz przepisy na zdjęcia, które możesz zrobić w domu. Część z nich jest zupełnie prostych i szybkich do wykonania, przy innych trzeba się trochę więcej natrudzić i wykorzystać dodatkowe akcesoria. Poznaj nowe sposoby na ciekawe kadry. Baw się fotografią i rób świetne zdjęcia w domu.

DIY – akcesoria fotograficzne (ebook)

Akcesoria fotograficzne poszerzają możliwości. Dzięki nim uzyskasz większą różnorodność kadrów. Pozwolą Ci wykonać inne niż standardowo zdjęcia. W niektórych sytuacjach są niezbędne, a w innych po prostu ułatwią Ci fotografowanie. Do ebooka wybrałem te, które uważam za najbardziej praktyczne, które sam zrobiłem. Możesz je wykorzystać i adaptować do swoich zdjęć.

Ekspozycja - Barwa - Ostrość

Ekspozycja – Barwa – Ostrość (ebook)

Ebook napisałem dla początkujących fotografów, którzy chcą robić lepsze zdjęcia. Dla osób, którym już nie wystarcza tryb AUTO i oczekują czegoś więcej. Dla tych, którzy chcą zapanować nad aparatem i w pełni decydować o efektach uzyskiwanych na zdjęciach. Zacznij w szerszym zakresie, wykorzystać potencjał swojego aparatu.


Sekrety światła

Sekrety światła (ebook)

Mimo że temat nie jest prosty, to po przeczytaniu ebooka zrozumiesz istotę światła. Da Ci to możliwość właściwego jego zastosowania. Najtrudniejsze zagadnienia pokazuję na zdjęciach i schematach. W sumie ebook zawiera ponad trzysta zdjęć i ilustracji. Tak więc wszystko jest dokładnie pokazane. Wskażę Ci, gdzie kryją się pułapki w interpretacji światła, poznasz jego cechy, dowiesz się jak czytać światło oraz jak z niego korzystać.

Jak robić zdjęcia portretowe z lampą na aparacie (ebook)

Reporterska lampa błyskowa przypięta do body aparatu to praktyczne źródło światła. Zmiana ustawienia głowicy takiej lampy daje Ci możliwość stworzenia bardzo ładnego oświetlenia do portretu. Wystarczy, że poszukasz czegoś, od czego będziesz mógł lub mogła odbić to światło. Dzięki temu łatwo stworzysz tymczasowe studio fotograficzne bez większego nakładu sił i środków.

Magia czasu migawki

Magia czasu migawki (ebook)

Czy zastanawiałeś się, jak świat wygląda, kiedy go sfotografujesz przy długim czasie naświetlania, albo odwrotnie przy bardzo krótkim? Zapewne widziałeś lub widziałaś zdjęcia ze smugami świateł na drodze, gwiazdami na niebie, ze strumieniem jak mleko, z ogniem lub wodą uchwyconymi w ułamku sekundy, kiedy tworzą niesamowity obraz. Czy chcesz podjąć wyzwanie i samemu zrobić takie zdjęcia? Chcesz poznać sekrety rejestracji ruchu lub jego „zamrażania”?


Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny (ebook)

Czy zdarzyło Ci się, że stosując filtr polaryzacyjny, dawał on słaby efekt? Przykładowo odbicia w szybie tylko lekko zmniejszył? Nie musi to wcale świadczyć o tym, że filtr nie działa. Po prostu jego skuteczność zależy od kilku czynników. W publikacji opisuję wszystko, co musisz wiedzieć, by od razu zacząć skutecznie go wykorzystywać.

Magia głebi ostrości

Magia głębi ostrości i ozdobnego rozpraszania tła (ebook)

Człowiek ma tę własność, że otaczający świat widzi ostro. W fotografii może być inaczej. Możesz kształtować głębię ostrości i pokazać świat zupełnie inaczej. Dzięki tej publikacji zyskasz nowe spojrzenie, dostrzeżesz więcej sposobów na pokazanie tego, co widzisz. Będziesz mógł/mogła robić więcej ciekawych zdjęć. Poznasz nowe możliwości wynikające z decydowania, co ma być ostre.