Magia głębi ostrości

Rób zdjęcia z małą lub dużą głębią ostrości. Kieruj uwagą odbiorcy. Twórz pięknie rozmyte tła. Wykorzystaj efekt bokeh.

Poradnik ten kupiło już ponad tysiąc osób.
Poradnik ten kupiło już ponad tysiąc osób (suma z obecnego i wcześniejszego sklepu).

Stron: 85
Format: publikacja elektroniczna [plik PDF]
ISBN: 978-83-931422-1-7

Czy kiedykolwiek myślałeś/myślałaś, jak wyglądałyby Twoje zdjęcia, gdybyś wiedział, jak właściwie wykorzystać możliwości narzędzia, jakim jest aparat fotograficzny? Dla początkujących fotoamatorów wszystko wydaje się czarną magią, ale zapewniam Cię, to jest proste i nie ma tu żadnych czarów. Możesz robić wspaniałe zdjęcia, takie, które będą sprawiały Ci radość.

W ebooku “Magia głębi ostrości i ozdobnego rozpraszania tła” pokażę Ci jak zapanować nad głębią ostrości. Dzięki małej głębi będziesz mógł/mogła skupić uwagę obserwatora na wybranym obiekcie. Możesz też czasami potrzebować dużej głębi ostrości. Pozwoli Ci ona pokazać wszystkie elementy obrazu, jako ostre. Zaczynając od znajdujących się tuż przed obiektywem, aż po te na horyzoncie. Z ebooka dowiesz się jak to zrobić. Zobaczysz też, jak ciekawie rozpraszać tło i robić przykuwające uwagę zdjęcia.

Opinie czytelników

Robert Kozak
Z czystą przyjemnością mogę polecić e-book. Napracował się pan troszkę… Czytelnie i zrozumiale przedstawione informacje z dołożonymi przykładami zdjęć Nie żałuje poświęconych pieniędzy i polecam każdemu, kto chce robić lepsze zdjęcia!

Marta Kowalczyk
Bardzo pomocny i co najważniejsze — nienudny. Napisany w sposób, który rozjaśnia w głowie nawet debiutantom. Wracam do niego zawsze i z ogromną przyjemnością. Polecam!

Jerzy Zakrzewski
Witam. Przeczytałem e-booka z zapartym tchem. Z niego dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, których nigdy nie stosowałem, a które zamierzam wykorzystać przy wykonywaniu zdjęć. Pozycja bardzo potrzebna i przydatna. Dziękuję. Panie Przemku. Namawiam do wydania książkowego. Pozdrawiam. Jerzy

Iwonna Donimirska
Polecam dla amatorów, jak i osób lubiących robić zdjęcia. Super publikacja, stosując się do zaleceń autora, sami się zdziwicie, że potraficie tak pięknie zatrzymać ulotne chwile. Pozdrawiam i życzę udanych zdjęć.

Jacek Dechnik
Na początku swojej przygody z fotografowaniem każdy ambitny amator uświadamia sobie nagle ogrom własnej niewiedzy i zaczyna poszukiwać wyjaśnień dla pojawiających się problemów i niejasności. Ten podręcznik daje odpowiedź na podstawowe pytania z zakresu zawartego w tytule. Wiedza podana w bardzo przystępny sposób, piękne zdjęcia doskonale opisane i wiele ciekawych rozwiązań poszerzających wyobrażenie o ładnej i ciekawej fotografii to atuty tego e-booka. Gorąco wszystkim polecam.

Galeria zdjęć

Poradnik ten kupiło już ponad tysiąc osób (suma z obecnego i wcześniejszego sklepu).

Stron: 85
Format: publikacja elektroniczna [plik PDF]
ISBN: 978-83-931422-1-7