Magia głębi ostrości

Rób zdjęcia z małą lub dużą głębią ostrości. Kieruj uwagą odbiorcy. Twórz pięknie rozmyte tła. Wykorzystaj efekt bokeh.

Czy kiedykolwiek myślałeś/myślałaś, jak wyglądałyby Twoje zdjęcia, gdybyś wiedział jak właściwie wykorzystać możliwości narzędzia, jakim jest aparat fotograficzny? Dla początkujących fotoamatorów wszystko wydaje się być czarną magią, ale zapewniam Cię, to jest proste i nie ma tu rzanych czarów. Możesz robić wspaniałe zdjęcia, takie, które będą sprawiały Ci radość.

W ebooku „Magia głębi ostrości i ozdobnego rozpraszania tła” pokażę Ci jak zapanować nad głębią ostrości. Dzięki małej głębi będziesz mógł/mogła skupić uwagę obserwatora na wybranym obiekcie. Możesz też czasami potrzebować dużej głębi ostrości. Pozwoli Ci ona pokazać wszystkie elementy obrazu, jako ostre. Zaczynając od znajdujących się tuż przed obiektywem, aż po te na horyzoncie. Z ebooka dowiesz się jak to zrobić. Zobaczysz też jak ciekawie rozpraszać tło i robić przykuwające uwagę zdjęcia.

Magia głębi ostrości i ozdobnego rozpraszania tla

Opinie czytelników

Robert Kozak – 4 kwietnia 2013
Z czystą przyjemnością mogę polecić e-book. Napracował się pan troszkę… Czytelnie i zrozumiale przedstawione informacje z dołożonymi przykładami zdjęć Nie żałuje poświęconych pieniędzy i polecam każdemu kto chce robić lepsze zdjęcia!

Marta Kowalczyk – 19 maja 2014
Bardzo pomocny, i co najważniejsze – nie nudny. Napisany w sposób, który rozjaśnia w głowie nawet debiutantom. Wracam do niego zawsze i z ogromną przyjemnością. Polecam!

Jerzy Zakrzewski – 13 kwietnia 2015
Witam. Przeczytałem e-booka z zapartym tchem. Z niego dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy których nigdy nie stosowałem, a które zamierzam wykorzystać przy wykonywaniu zdjęć. Pozycja bardzo potrzebna i przydatna. Dziękuję. Panie Przemku. Namawiam do wydania książkowego. Pozdrawiam. Jerzy

Galeria zdjęć