Sportowe emocje

Zawody sportowe niezależnie, czy na poziomie amatorskim, czy zawodowym wzbudzają emocje. Podziwiam osoby, które angażują się w taką rywalizację. Jest to przecież konkurowanie nie tylko z innym uczestnikiem, ale może głównie ze samym sobą. Obserwowanie i dopingowanie takich zmagań pobudza i burzy krew. Uwiecznianie ich na zdjęciach daje dużo satysfakcji. Bywa też czasami męczące, bo by zdążyć w określone miejsce na czas, trzeba przebiec jakiś dystans będąc obciążonym sprzętem fotograficznym 🙂

Chodzieska ZaDyszka

Edycja 2020.

Motokros

Zdjęcia zrobiłem 29 sierpnia 2018 r. w czasie warsztatów prowadzonych przez Dariusza Felis-Obryckiego. Organizatorem warsztatów na torze motokrosowym w Obornikach była firma Olympus i sklep cyfrowe.pl.

Zawody motorowodne

Międzynarodowe Mistrzostwa w Chodzieży. Rok 2018.

Kolarstwo

Zdjęcia zrobione w czasie zawodów triathlonowych w Chodzieży. Rok 2015 i 2018.

Ściągi fotograficzne

ściągi fotograficzne

Chcesz robić więcej lepszych zdjęć. Nie masz czasu na czytanie grubych ksiąg. Nie wiesz, od czego zacząć lub na co zwrócić uwagę przy kadrowaniu. Zobacz ściągi fotograficzne. To najważniejsze informacje pokazane w sposób uporządkowany i skondensowany. Dzięki nim efektywniej wykorzystasz swój czas i możliwości związane z określonym motywem fotograficznym.